15-04-2024

Vacature Commercieel Medewerker Binnendienst

Hydroscope is op zoek naar een enthousiaste Commercieel Medewerker Binnendienst die samen met onze collega’s de commerciële activiteiten bij Hydroscope ondersteunt. Als Commercieel Medewerker Binnendienst ben je verantwoordelijk voor het leveren van hoogwaardige service aan onze klanten en het coördineren van interne processen. Ben jij een proactieve teamspeler met sterke organisatorische vaardigheden? Dan kijken we uit naar jouw sollicitatie!

Vacature

Wat ga je doen?

Als Commercieel Medewerker Binnendienst ben je verantwoordelijk voor het verzorgen van commerciële ondersteuning binnen ons team. Je stelt in samenwerking met adviseurs offertes op, onderhoudt klantenarchieven en staat klanten te woord voor eerstelijns advies. Daarnaast voer je diverse commerciële binnendienstactiviteiten uit, zoals het beheren van lead- en prospectadministratie en het plannen van de werkzaamheden van adviseurs. Ook ben je verantwoordelijk voor de facturatie.

Waarmee maak jij het verschil?

Met jouw MBO werk- en denkniveau en aanvullende kennis en/of ervaring met commerciële werkzaamheden, ben je goed uitgerust om deze rol te vervullen. Je bent stressbestendig, beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en hebt een talent voor vasthoudendheid. Plannen en organiseren zijn jouw sterke punten, waardoor je efficiënt kunt werken in een dynamische omgeving.

Wie zijn wij?

Hydroscope is het grootste adviesbureau van Nederland dat zich bezighoudt met legionellapreventie en waterkwaliteit binnen gebouwen. Je gaat werken in een organisatie met een prachtige missie, namelijk het verduurzamen van watergebruik. Je maakt deel uit van een professioneel, enthousiast en collegiaal team. De bedrijfscultuur is open en informeel. Bij ons mag je jezelf zijn. Sterker nog, we stimuleren dat je jezelf kunt zijn binnen de organisatie. We vinden het belangrijk dat je doet waar jij gelukkig van wordt. Duurzaamheid is de groene draad door ons werk heen. En daar hoort ook de duurzame inzetbaarheid van onze medewerkers bij.

Wat bieden wij jou?

Wij bieden jou een stimulerende werkomgeving waarin je de kans krijgt om jezelf verder te ontwikkelen. Naast een marktconform salaris bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Je maakt deel uit van een gemotiveerd team en hebt de mogelijkheid om een waardevolle bijdrage te leveren aan de groei van Hydroscope.

Denk je dat jij de juiste mindset en vaardigheden hebt om ons team te versterken, maar voldoe je niet helemaal aan bovenstaand profiel? Laat het ons weten! We zijn ervan overtuigd dat met de juiste instelling jij ons en onze klanten kunt helpen. We gaan graag met je in gesprek om te kijken of jouw wensen en vaardigheden passen bij de functie en bij Hydroscope als organisatie.

Reageren?

Neem voor meer informatie over deze vacature contact op met Tessa Hogerbrug via telefoonnummer 076 572 77 87. Direct solliciteren kan natuurlijk ook! Stuur dan je motivatie en CV naar hrm@hydrocaregroep.nl en we nemen graag contact met je op.

Wij maken gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op de website zijn ingesteld om de beste ervaring te bieden. Wij gebruiken alleen functionele cookies en cookies om onze websitestatistieken (Google Analytics) bij te houden. Wij gebruiken geen tracking cookies.

Sluiten